МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Слава Україні! Дякуємо нашим найкращим захисникам і продовжуємо робит все, що в наших силах щоб прийти до перемоги! Мальтійська Служба Допомоги (МСД) Івано-Франківська у своєму логістичному центрі, що на Драгомирчанах розклала модуль загальною площею 1500 кв.м для проживання 250 осіб.

27 жовтня 2021 року в приміщені ресторану «Палац Ярослав» відбувся VIII Мальтійський бал для Романтиків. Урочисти розпочали бал майже півсотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку виконав муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса.

Мальтійська Служба Допомоги у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» організовує благодійний проект «Валіза у майбутнє» для 40 випускників з Івано-Франківських обласних центрів соціальної підтримки дітей та сімей (Долина, Тлумач) , спеціальних шкіл (Печеніжин, Калуш, Черче), міжрегіонального центру соціально психологічної реабілітації дітей, що в Медині та з містечка Милосердя Святого Миколая, що у Крихівцях. Мета акції – забезпечити випускників речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату.

Мальтійська служба допомоги вже 30 років опікується тими, для кого залишатися вдома є не тимчасовим явищем, а способом життя. Ці люди ізольовані через вік, хвороби, прикутість до ліжка. Саме в цей час, час карантину, поширення COVID-19, особливо небезпечного для людей похилого віку, так важливо підтримати старших та найбільш потребуючих людей, які залишились сам на сам зі страшною загрозою.

Основною метою проекту є популяризація принципів волонтерства, активізація волонтерських рухів в Україні, розбудова системи рятувальництва МСД задля якісних змін в місцевих громадах та для кваліфікованого реагування в кризових ситуаціях.
Проект передбачає:

Чужих дітей не буває - гасло акції «Святий Миколай іде до сиріт». Адже у цей складний «карантинний» час поширення пандемії Covid-19 діти, які й так завжди відчували себе покинутими, стали ще більш ізольованими. Тому, дотримуючись усіх карантинних норм, мальтійці та всі учасники акції доклали максимум зусиль, щоб Святий Миколай завітав туди, де його найбільше чекають і потребують. Адже діти завжди залишаються дітьми, вони безумовно вірять, люблять та надіються.

Свято наближається! Вже зовсім скоро святий Миколай буде обдаровувати діток своїми подарунками. А поки Святий все ще готується і чекає на всіх помічників.
До вашої уваги графік відвідин Святим Миколаєм сирітських закладів нашого міста та області!

З цієї неділі, 29 листопада, на всіх парафіях міста Івано-Франківська зачитується звернення архієпископа і митрополитва Івано-Франківського - Кир Володимира Війтишина - з закликом до парафіян підтримати благодійну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Водночас, щонеділі  поруч з катедральним собором Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську розміщується інформаційний намет, де всі бажаючі можуть отримати вичерпну інформацію про перебіг акції чи скласти свою пожертву.

Таким гаслом розпочинаємо акцію «Святий Миколай іде до сиріт» цього року. Адже у цей складний «карантинний» час поширення пандемії Covid-19 діти, які й так завжди відчували себе покинутими, стали ще більш ізольованими. Тому сьогодні вони особливо потребують нашої з Вами уваги та підтримки. Акція відбуватиметься традиційно, лиш з певними коригуваннями відповідно до санітарних та карантинних норм, про які повідомлятимемо на нашому сайті та FB сторінці.