МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

З жовтня 2017 року, мальтійські волонтери відкрили для себе ще один напрям роботи, а саме - праця зі старшими людьми, які проживають у Івано-Франківському геріатричному пансіонаті.

Івано-Франківський геріатричний пансіонат є стаціонарною соціально-медичною установою загального типу на 200 ліжко-місць, де постійно проживають громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, інваліди, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Ідея розпочати працю зі старшими людьми зародилась вже досить давно, але тільки з вересня 2017 року молоді мальтійці почали збирати групу і складати план зустрічей. З жовтня волонтери регулярно щомісяця їздить у геріатричний пансіонат, щоб проводити різноманітні майстер-класи та зустрічі для мешканців.

Виготовлення виробів своїми руками сприяє тренуванню дрібної моторики рук, реабілітації людей із захворюваннями опорно-рухового апарату, а також психологічній реабілітації підопічних пансіонату. За цей час мальтійці разом з мешканцями пансіонату розфарбовували солодке печиво, виготовляли підставки для фотографій та закладки до книжок. А також разом співали українських пісень під час сценки до Андріївських вечорниць та колядували, коли мальтійці приїжджали з вертепом.

За цих півроку волонтери вже встигли подружитись з мешканцями пансіонату. І завжди радо поспішають на чергову зустріч. Долучайтесь до нас!