МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Мальтійська служба допомоги вже 30 років опікується тими, для кого залишатися вдома є не тимчасовим явищем, а способом життя. Ці люди ізольовані через вік, хвороби, прикутість до ліжка. Саме в цей час, час карантину, поширення COVID-19, особливо небезпечного для людей похилого віку, так важливо підтримати старших та найбільш потребуючих людей, які залишились сам на сам зі страшною загрозою.

Основною метою проекту є популяризація принципів волонтерства, активізація волонтерських рухів в Україні, розбудова системи рятувальництва МСД задля якісних змін в місцевих громадах та для кваліфікованого реагування в кризових ситуаціях.
Проект передбачає:

Чужих дітей не буває - гасло акції «Святий Миколай іде до сиріт». Адже у цей складний «карантинний» час поширення пандемії Covid-19 діти, які й так завжди відчували себе покинутими, стали ще більш ізольованими. Тому, дотримуючись усіх карантинних норм, мальтійці та всі учасники акції доклали максимум зусиль, щоб Святий Миколай завітав туди, де його найбільше чекають і потребують. Адже діти завжди залишаються дітьми, вони безумовно вірять, люблять та надіються.

Свято наближається! Вже зовсім скоро святий Миколай буде обдаровувати діток своїми подарунками. А поки Святий все ще готується і чекає на всіх помічників.
До вашої уваги графік відвідин Святим Миколаєм сирітських закладів нашого міста та області!

З цієї неділі, 29 листопада, на всіх парафіях міста Івано-Франківська зачитується звернення архієпископа і митрополитва Івано-Франківського - Кир Володимира Війтишина - з закликом до парафіян підтримати благодійну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Водночас, щонеділі  поруч з катедральним собором Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську розміщується інформаційний намет, де всі бажаючі можуть отримати вичерпну інформацію про перебіг акції чи скласти свою пожертву.

Таким гаслом розпочинаємо акцію «Святий Миколай іде до сиріт» цього року. Адже у цей складний «карантинний» час поширення пандемії Covid-19 діти, які й так завжди відчували себе покинутими, стали ще більш ізольованими. Тому сьогодні вони особливо потребують нашої з Вами уваги та підтримки. Акція відбуватиметься традиційно, лиш з певними коригуваннями відповідно до санітарних та карантинних норм, про які повідомлятимемо на нашому сайті та FB сторінці.

В рамках проекту «Підтримка лікарні в Івано-Франківську в протидії COVID-19» за фінансування програми розвитку МЗС Польщі "Польська Допомога" Мальтійська Служба Допомоги  (МСД)України передала Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні найсучасніший на сьогодні ШВЛ sv300 mindray ventilator.  Це сучасний апарат, який легко налаштовується, експлуатується та універсальний у використанні.

У червні інтенсивні опади призвели до масштабних повеней в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях. Було підтоплено десятки населених пунктів, сільгоспугіддя, зруйновано дороги тощо. Всього від негоди постраждали 349 міст та селищ. Про це повідомлялось на сайті ДСНС. Під час стихійного лиха було підтоплено понад 7 тисяч підвалів та понад 22 тисячі присадибних ділянок.

МАЛЬТІЙЦІ СОЛІДАРНІ ❤️ З МЕДИКАМИ у боротьбі з пандемією. ПОЛЬЩА солідарна з УКРАЇНОЮ.
✅ Надсучасний Апарат Штучної Вентиляції Легень SV300 –COVID19 (Mindray)
✅ Три Монітори пацієнта
✅ Три Інфузомати
✅ Засоби особистого захисту медперсоналу завдячуючи Мальтійцям для буде придбано для медиків Івано-Франківської МКЛ1 на кошти МЗС Республіки Польща. Загальна вартість обладнання вже замовлених обладнання та матеріалів - майже 900 тисяч гривень.