МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

2 грудня мальтійці Івано-Франківська вже традиційно відкривали виставку малюнків до святого Миколая від діток, які проживають у інтернатах та дитячих будинках нашої області. Цьогоріч, за сприяння відомого Івано-Франківського митця: Яреми Стецика, дитячі роботи представлені у Різдвяній шопці, що біля Ратуші. Виставка триватиме до Різдвяних свят, тож кожен бажаючий зможе помилуватись дитячими талантами.


Щороку у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» відбувається конкурс малюнка на тему «Чудо святого Миколая». Всі дітки, які мають талант та бажання прийняти участь у конкурсі малюють своє бачення "Чуда святого Миколая". Цього року на конкурс надійшло більше, ніж 1000 дитячих робіт з майже 20 інтернатів, притулків, дитячих будинків Івано-Франківська та області. Мистецька комісія обрала 20 кращих малюнків, кожен з яких вартий Вашої найвищої уваги. Малюнки різні, так само як і їхні автори - діти з різних сирітських закладів, різного віку та здібностей. Ці малюнки розміщені у альбомах груп «Святий Миколай іде до сиріт» у соц.мережах, де за них можна й проголосувати відміткою «Like». Голосування триватиме до 13 грудня. Дитина, малюнок якої отримає найбільше відміток "Like", стане переможцем конкурсу і отримає спеціальний подарунок від святого Миколая.

Окремо, цього року волонтери Мальтійської Служби обрали ще 12 малюнків, які з 2 грудня будуть тішити всіх перехожих у Різдвяній шопці, на площі «Ринок». Тож запрошуємо всіх на виставку дитячих робіт.
Ярема Стецик на відкритті виставки ділиться з нами своїми враженнями: «Мені цікаво, що Ви робите в цьому напрямку, який дотичний до моїх справ. Дуже приємно, що ми при справах Бога хоча б декілька разів на рік перетинаємось. Бо не робити – це набагато простіше. І дуже добре, що діти, які загорілись і все-таки намалювали – дуже великі молодці, бо час проходить швидко, а малюнки залишаються, тому хай все горить гарною любов’ю!!!

Також, відкривав виставку добре відомий у нашому місті та й поза його межами, художник, член Національної спілки художників України, меценат та суспільний діяч Богдан Бринський. Пан Богдан вже віддавна є активним учасником акції «Святий Миколай іде до сиріт». Ось уже декілька років підряд пан Богдан очолює мистецьку комісію, яка обирає кращі дитячі роботи на конкурс малюнка. У своєму привітальному слові під час відкриття виставки художник Бринський висловив своє захоплення дитячою щирістю, яка так чітко проявляється у роботах маленьких художників і додав, що саме це робить дитячі малюнки такими унікальними і неповторними. Що часто навіть досвідчені майстри пензля роками прагнуть повернути у свої роботи ту дитячу щирість та простоту. Пан Богдан просто пояснив цю щирість і дитячу зацікавленість – це доброта та любов…
І підсумував всі висловлювання знаний франківський журналіст Роман Івасів : Головне, що цей проект, який давно був започаткований, визрів до такого рівня, що щонайменше два відомі митці його щиро підтримують. І велика радість що є такі проекти, які вишукують такі таланти і не дають їм згаснути – то є така велика підтримка як зі сторони МСД, так і зі сторони митців.

Також на відкриття завітали Мальтійці, мешканці та гості міста. Всі дружньо розглядали, обговорювали та тішились дитячими малюночками. Щиро сподіваємось, що виставка зацікавить багатьох поціновувачів небайдужих до дитячої щирої та безпосередньої майстерності.