МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

У неділю, 24 грудня, у переддень Католицького Різдва у Катедральному соборі відбулась подячна Літургія за всіх-всіх жертводавців та діток сиріт, які брали участь у акції «Святий Миколай іде до сиріт». Літургію проводив капелан Мальтійської Служби Допомоги отець Андрій Заліський.


Кожне добре діло повинно починатись та завершуватись молитвою. Ось так уже багато років поспіль доброю традицією стало завершувати акцію «Святий Миколай іде до сиріт» спільною подячною літургію. У проповіді отець гарно наголосив на тому, що у цей передріздвяний час, під завершення року, коли всі підбивають підсумки року, що минає та будують плани на прийдешній рік, дуже важливим є просто зупинитись і подякувати. Подякувати Господу за все, що було, за все добре, що принесло нам багато щастя, за всі труднощі, які загартували нас та за кожен досвід. Подякувати ближнім, які завжди з нами, нашим друзям та колегам. І ось ми зібрались на цій подячній літургії для того щоб ще раз сказати це чарівне слово «дякую» Богу, Святому Миколаєві та всім-всім жертводавцям, хто подарував це прекрасне свято для дітей.


Подячна літургія - це як велике родинне свято на яке збираються всі бажаючі, які хочуть ще раз подякувати Богу за добре проведений рік та попросити доброї долі та щасливого життя для всіх діток, які брали участь у акції та всіх-всіх жертводавців, які допомогли Святому Миколаю здійснити бодай ті найменші дитячі мрії.
Хочемо ще раз подякувати всім, хто долучився до акції, всім, хто бодай на пару хвилинок відчув себе помічником Святого Миколая та долучився до здійснення маленької дитячої мрії!
Сьоодні, коли більша частина світу святкує Різдво, бажаємо Вам всім мирного неба над головою та спокою у серцях! Щоб настрій приємного очікування чуда супроводжував Вас впродовж наступного року! Нехай Святий Миколай здійснить усі Ваші мрії!
Божого Благословення Вам всім!