МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Великий піст - це особливий час, що повинен бути присвячений Богу. Тому цьогоріч мальтійці вже традиційно стали учасниками реколекцій у Гошеві під духовним керівництвом о. Андрія Заліського, капелана МСД.Кожна організація потребує удосконалення, духовного переродження, постійної титанічної праці, щоб в один момент не зник вогник мотивації працювати задля обраної мети та поставлених цілей.
"Творімо правильну спільноту" - ось така тема була представлена, що, на думку кожного волонтера, є актуальною для обговорення та осмислення. Протягом реколекцій обговорювались питання неправильного трактування спільноти, її "хворобливих" ознак, що потребують негайного реагування, а також отець зміг показати приклад справжнього лідера для кожної спільноти в особі Ісуса Христа. Навчання були поєднані з переглядом документальних фільмів про яскраві приклади правильних християнських спільнот. Окрім того, була створена можливість для духовної особистої розмови чи тайни святої Сповіді. Саме ці реколекції змогли послужити кроком до розуміння, як творити справжню християнську спільноту, в якої є певні цілі та завдання, головною з яких є уповання на Бога,а також за якими принципами повинні діяти лідери у спільноті в особах голів осередків.


Для кожного це був час духовної реінкарнації, можливістю залишитися наодинці зі своїми думками, відпочити від шумного міста та насолодитися проведеним часом з мальтійцями. Але попри все завдяки нашому капелану ми запалили в собі жагу до посиленої роботи над собою для зміцнення нашого спілкування у колі мальтійців, щоб спільно творити справжню Мальтійську службу допомоги потребуючим.

Ярина Шутак,
Волонтер МСД