МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

18-20 травня відбулася XXV Міжнародна молодіжна проща до Унева. Традиційно її організовували різні молодіжні організації на чолі з Товариством Українських Студентів-Католиків “Обнова”. Мальтійська служба допомоги також охоче долучилася до участі разом з “Романтиками” - осередок МСД, наші друзі, які користуються інвалідними візками.

Ми приєдналися до пішої прощі у суботу. Через дух молитви, який витав між нами, хорошому настрою та запалу наших “Романтиків”, щирої підтримки усіх прочан дорога була легкою попри певні неспиятливі погодні умови. Основна молитовна програма (нічні чування) розпочалася у Свято-Успенській Унівській Лаврі з молебня до Пресвятої Богородиці о 18:00 і тривала до ранку. Під час чувань всі прочани мали можливість спільно молитись, посповідатись отримати благословення чудотворною іконою та взяти участь в панахиді за нашими померлими на Чернечій горі. Завершилася проща в неділю Архиєрейською Літургією та повним відпустом.

Для всіх волонтерів проща стала часом переосмислення життєвих цінностей, ми зміцнили свою віру та взяли собі за гасло слова Преосвященного владики Володимира,Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії: “Якщо нас зібралося так багато тут для молитви, значить ми на добрій дорозі”.