МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Любите мріяти? Авжеж!
Як же ж інколи хочеться поринути з головою в свої думки і уявити ідеальний світ. Без проблем, сварок і негативних емоцій.  А Мальтійці робили це протягом цілого тижня!
«Країна мрій. Дора 2018» - це 19 табір для Мальтійської молоді України, який зібрав найкрутіших, найвідважніших та найбільш емоційних людей людей в одному місці та в один час.

Чого ж тільки варті посмішки наших найменших учасників, які були захоплені лаконічною (що важливо) програмою.  Оце ж і постарались організатори! Багацько цікавих завдань на логіку, руханка кожного ранку, неймовірний квест, де команди рятували свої «кораблі» від піратів за допомогою силових, інтелектуальних та творчих завдань. Напевне, найприємнішим із завдань було: обійняти 20 людей, які є навколо.


А які наші волонтери сильні! Пробігли 7 кілометрів командою на Мальтійському забігу, а потім ще сміливіші бігли одиночний забіг з численними завданнями, одне з якого перейти річку і вилізти на берег по скалі.
Ми вміємо ще й культурно відпочивати, адже цього року розширювали коло своїх знань у різних стилях музики, бо мали кожного вечора тематичну вечірку з такими напрямками музичного мистецтва як: джаз, рок-н-рол, музика 2000-х, ну і, звісно, українські танці під пісні, виконанні гуртом «Мальтійчики» наживо! Захоплює дух, правда? Та ми ще й мандрувати любимо. Відвідали цьогоріч водоспад Гук.


Всім учасникам точно запам’ятався суботній Аквапарк. Це також своєрідний забіг з стрибками в басейн.
Вміємо відпочивати ще й як.  І про духовну частину не забуваємо. Тут вже окрема подяка нашому отцю Андрію Заліському за мудрі поради, святу сповідь, яка багато кого розчулила до сліз і, звісно, підхід до молоді, який, я вважаю, є талантом у нашого капелана.


Кожен табір особливий і «Країна мрій» далеко не виняток. Вдале поєднання креативності, шаленої праці та мотивації дало неймовірний результат, який всі учасники будуть згадувати з посмішкою та сльозами щастя.
Приєднуйтесь і відчуйте життя на повну!

Аліна Головенко,
Волонтер МСД