МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

З 11 по 18 серпня в Англії відбувся 35 мальтійський міжнародний табір для людей з обмеженими фізичними можливостями. Серед учасників з 23 країн світу була й українська команда. Своїми враженнями з нами діляться учасники табору:

Марта Критович, керівник групи : "Щоденна насичена та цікава програма не залишала часу на відпочинок. Оригінальні квести,воркшопи,активітети та екскурсії,інтернаціональні вечірки та концерти - все це зробило поїздку незабутньою та яскравою. Табір - це чудова нагода знайти нових друзів,відчути колорит кожного народу.Тут вчишся підтримувати та розуміти свого товариша,здобуваєш новий досвід та колекціонуєш незабутні миті щастя".

Юлія Микитин : " Коли пройшло вже більше тижня, а ти думками все ще десь там... Сім днів, в яких було максимум веселощів, мінімум сну, повно пригод, море класних людей і місць та мільйон спогадів по завершенню! Щаслива, що знову стала частинкою чогось настільки крутого. Бо зараз саме той період життя, щоб творити такі шалені спогади!
Дякуююю кожному, хто був причетний до того дійства, був невід'ємним пазликом у тому всьому, хто наповнював дні емоціями і жартами, обіймаю... Ті місця і ті люди на фото, то є любов!"