МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Щороку заметіль намагається завадити Святому Миколаю дістатись до хатин,квартир та кімнат чемних діток: вона безупинно сипле і сипле снігом, кружляє у вихорі з пронизно холодним вітром та підказує морозу, які візерунки малювати на шибках. Здавалося б, усе – виходу немає, діти прокинуться без очікуваного дива під подушкою, але диво є, і свято триває. А все тому, що кожного року помічники Миколая, мальтійці, відчайдушно боряться з негодою, долають сотні кілометрів, лише б доставити вчасно яскраво запаковані подарунки. Диво є, бо ж диво твориться людьми!

 

Уже багато років поспіль напередодні свята Миколая у Івано-Франківську Мальтійська Служба Допомоги з благословення архієпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, організовує акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Мета – допомогти Святому Миколаю завітати туди, де Його найбільше потребують, а саме: у дитячі будинки Івано-Франківська та області. Помічниками Святого Миколая в акції є сотні волонтерів та понад чотири тисячі жертводавців та доброчинців нашого краю.

Цього року святий Миколай знову подарував багато радості та приємних вражень для 2701 вихованців 27 сирітських та інтернатних закладів міста та області. Також цього року святий не оминув  і дітей з прифронтового Маріуполя.

До дня Св. Миколая було придбано та передано школам-інтернатам та дитячим будинкам навчальне, спортивне, господарське обладнання, побутові прилади та інші речі першої необхідності на суму 1. 171. 124, 29 гривень.

 

Дякуємо усім-усім жертводавцям : приватним особам, родинам, учням та студентам, підприємцям, керівникам та колективам підприємств і організацій за Ваші щедрі пожертви.

А також хочемо подякувати усім-усім, хто долучився до акції, хто себе бодай на пару хвилинок відчув тим справжнім помічником Святого Миколая, всім тим, хто доклав зусиль для того, щоб святий завітав до діток, які Його найбільше потребують.

Мальтійська Служба Допомоги