МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

У червні інтенсивні опади призвели до масштабних повеней в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях. Було підтоплено десятки населених пунктів, сільгоспугіддя, зруйновано дороги тощо. Всього від негоди постраждали 349 міст та селищ. Про це повідомлялось на сайті ДСНС. Під час стихійного лиха було підтоплено понад 7 тисяч підвалів та понад 22 тисячі присадибних ділянок.


Зруйновано 202 км автодоріг та 95 мостів, 549 км доріг та 213 мостів пошкоджено. Найбільше постраждала Івано-Франківська область.З перших днів повені на Івано-Франківщині волонтери МСД надавали підтримку постраждалим. Спершу – возили питну воду, пакети з продуктами, а згодом – допомагали з викачуванням води з підтоплених господарств.

На разі благодійна організація Мальтійська Служба продовжує допомагати постраждалим за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Даний проект має на меті принести короткострокове полегшення громадам регіону, який найбільше постраждав від повеней в Івано-Франківській області наприкінці червня.

Мальтійська служба допомоги Івано - Франківська» за підтримки UCBI надасть 500 домогосподарствам, які найбільше постраждали від стихійного лиха, пакети першої допомоги. Дані Пакети міститимуть : плед, рушники та засоби особистої гігієни. Наступне завдання проекту : викачати воду з подвір’їв деяких затоплених домогосподарств, адже навіть за два місяці після повені все ще є господарства з підтопленими подвір’ями та з замуленими криницями. Дехто з господарів, кому волонтери вже відкачували воду одразу після повені вже звернулись за повторною допомогою. І фінальним завданням проекту стане навчання з ефективного використання помпи для відкачування води, щоб в разі наступної повені селищні громади були більш підготовленими до стихії.

Цей проект сприятиме зусиллям, спрямованим на зміцнення підтримки громадськістю місцевих реформ і економічних змін.