МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

З цієї неділі, 29 листопада, на всіх парафіях міста Івано-Франківська зачитується звернення архієпископа і митрополитва Івано-Франківського - Кир Володимира Війтишина - з закликом до парафіян підтримати благодійну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Водночас, щонеділі  поруч з катедральним собором Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську розміщується інформаційний намет, де всі бажаючі можуть отримати вичерпну інформацію про перебіг акції чи скласти свою пожертву.

 

З року в рік Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ, Володимир Війтишин, уділяє своє Архієрейське благословення на всіх, хто готовий взяти участь в акції "Святий Миколай іде до сиріт". Цього року Архієпископ звертається до всіх вірних з особливим проханням : не втратити віри і натхнення, щоб передавати послання Святого Миколая, зважаючи на всі вимоги та правила гігієни. Поруч з катедральним собором Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську сьогодні розмістили інформаційний намет, де всі бажаючі змогли отримати вичерпну інформацію про перебіг акції та скласти свою пожертву. Так завдяки щедрим жертводавцям було зібрано пожертви на  26 944 грн.

На кошти, зібрані в рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт», для сиротинців буде придбано речі першої необхідності.  

Нагадуємо, що акція все ще триває і ще у офісі можна взяти листи дітей до святого Миколая або Ви можете долучитись до акції іншим чином. Щодня впродовж тижня Ви можете завітати в офіс Мальтійської Служби Допомоги по вул. Лесі Українки 1 (навпроти Кафедрального собору) для того, щоб отримати повну інформацію про перебіг акції.

#ЧужихДітейНеБуває... #ЧудоТворитьсяЛюдьми