МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Мальтійська Служба Допомоги у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» організовує благодійний проект «Валіза у майбутнє» для 40 випускників з Івано-Франківських обласних центрів соціальної підтримки дітей та сімей (Долина, Тлумач) , спеціальних шкіл (Печеніжин, Калуш, Черче), міжрегіонального центру соціально психологічної реабілітації дітей, що в Медині та з містечка Милосердя Святого Миколая, що у Крихівцях. Мета акції – забезпечити випускників речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату.

 У рамках акції, у грудні 2020 для 42 випусників Долинської, Печеніжинської, Рогатинської,та Солотвинської спеціальних шкіл-інтернатів було передано в руки валізи з речами першої необхідності для самостійного життя поза межами школи-інтернату на суму 265 500 гривень.

Вперше проект був організований у 2018 для 18 випускників Печеніжинської школи-інтернат. Сьогодні, ми плануємо вже 4 акцію, за попередні 3 роки спаковані 93 валізи на загальну суму 582 802,00 грн., нас підтримали тисячі жертводавців і цього року нам недостатньо просто скласти 40 валіз, тому ми вирішили розширювати горизонти проекту.

Своєрідним патроном акції «Валіза в майбутнє» є Святий Миколай, тому слідуючи принципам  святого, який невтомно допомагає всім потребуючим, разом з валізою ми хочемо подарувати випускникам трішки чуда, віри та надії на краще майбутнє. Тож, започатковуємо стипендії святого Миколая для 8 кращих випускників за успіхи у навчанні, спортивні чи мистецькі досягнення.

Щоб долучитись до акції Ви можете принести нові товари з переліченого нижче списку або скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги за адресою : м.Івано-Франківськ, вул.Лесі Українки 1, або ж на Картку Приватбанку 5169330520033777 чи розрахунковий рахунок в Приватбанку IBAN UA543366770000026003052517914, код ЄРДПОУ 25683158. Отримувач: БО Мальтійська Служба Допомоги. Призначення: благодійна пожертва. Акція «Валіза в майбутнє». Без ПДВ.

За зібрані кошти Мальтійська Служба Допомоги підготує для випускників "валізи в майбутнє". Така валіза міститиме в собі : постільну білизну, ковдру, подушку, плед, рушники, набір посуду, сковорідку, праску, чайник,термос, фен, флешку, набір інструментів, набір для шиття, настільну лампу та предмети особистої гігієни - ті речі, якими ми власне користуємось щодня.  Ці подарунки волонтери вручать випускникам безпосередньо на свято останнього дзвоника, щоб вже від наступного дня випускники хоч трішки, але були спокійніші за своє «завтра».