МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

27 жовтня 2021 року в приміщені ресторану «Палац Ярослав» відбувся VIII Мальтійський бал для Романтиків. Урочисти розпочали бал майже півсотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку виконав муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса.

Елегантні дами у вишуканих вечірніх сукнях, кавалери у костюмах при краватці чи метелику вальсували залою, надихаючи всіх своїми витонченими рухами, плавними балансе та щирими посмішками. За традицією після полонезу всі учасники балу мали можливість насолоджуватись танцем Романтиків та волонтерів Мальтійської Служби. Особливістю цього балу є те, що учасники - молоді хлопці та дівчата на інвалідних візках. Хоча й багато пересічних громадян ще й досі дивується танцям на візку, люди з обмеженими можливостями щоденно доводять, що насправді нічим не відрізняються від інших. Їхні можливості вражають, а сила духу викликає захоплення. Незважаючи на обмежені рухові можливості, вони намагаються жити повноцінним різностороннім життям. Щодня підтверджуючи свою волю до життя, вони здобувають освіту, працюють, створюють сім'ї, подорожують, беруть участь у прощах і таборах, сплавляються по Дністру, займаються спортом, зростають духовно і культурно...Вони вже вкотре демонструють, що танцювати так, щоб перехоплювало подих, можна навіть на інвалідних візках!

 

Кульмінацією вечора стало обрання короля та королеви балу – Уманціва Максима та . Переможці виконали свій тріумфальний танець та отримали безліч подарунків. 

Величезне спасибі адміністрації та всьому персоналу «Палац Ярослава», що незмінно декілька років поспіль підтримують наш бал і завжди проводять все на найвищому рівні! За прекрасну атмосферу вечора дякуємо ведучому Станіславу Павліву. Дякуємо за неймовірні фото прекрасним фотографам Тетяні Гайденчук, Руслану Веселому та Ірині Боді. Окрема дяка всім журналістам та представникам ЗМІ, які завітали на наш цьогорічний бал та талановитому відеографу Богдану Павлишину. Також велике спасибі нашим незмінним транспортним партнерам «КП Електроавтотранс ІФ».

Більше фото на нашій сторінці у ФБ.