МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

25 березня центральними вулицями Івано-Франківська пройшла вже традиційна загальноміська Хресна дорога. Участь у молитовній ході середмістям взяли кілька тисяч містян. Мальтійці, як і щороку, долучились до Хресної дороги разом з друзями «Романтиками» (людьми, які користуються інвалідними візками). Також наші рятувальники здійснювали медиччний супровід Хресної ходи.

 

У часі Великого Посту кожен з нас по-особливому старається наблизитись до Господа, кожен шукає свій шлях навернення та методи, які допоможуть краще застановитись над тими стражданнями, які Христос терпів за нас, за наші гріхи. Хресна дорога є, певно, одним з найкращих способів зануритись у той тривожний час, та бодай спробувати уявити всі ті переживання, які сповнювали Ісуса під час Його страшного шляху.

Хресна хода розпочалась від Церкви Царя Христа, що на Майзлях і завершилась біля Архикатедрального Собору Святого Воскресіння.  Особливістю цьогорічної ходи стала спільна молитва за усіх невинно вбитих жертв енкаведистів, що їх перепоховали 24 березня та за мир в Україні.  Головний символ Ісусового розп'яття - дерев'яний хрест - несли священики, семінаристи, сестри-монахині, освітяни, вчителі шкіл, учні старших класів, молодіжні спільноти, пластуни, студенти, викладачі ВНЗ, представники молодіжних організацій, журналісти, воїни АТО з волонтерами та капеланами, військові та нацгвардійці, правоохоронці та лікарі.
Під час кожної стації священики спільно з народом розважали над хресною дорогою Ісуса і тим, як вона переплітається з нашим сучасним життям.

Постійними учасниками Хресної дороги вже кілька років поспіль є Мальтійська молодь з друзями «романтиками». Цей Хресний хід, є особливим. Під час нього стараємось почерпнути від Христа Його сили і вміння любити свій хрест, поборювати всі труднощі нашого життя стримано та з Богом. Роздуми над страстями на кожній стації тісно переплітались з буремними подіями, які відбуваються у нашій державі.