МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Наприкінці липня волонтери Мальтійської Служби Допомоги в рамках проекту організовували табір для 100 дітей з Маріуполя, які постраждали внаслідок війни на Сході України.

Це був своєрідний челендж для нашої команди , запал та цікавість керували організаторами при складанні програми. Хотілось показати якнайбільше та розважити якнайкраще. Адже ми вперше готували табір для незнайомих для нас дітей. Думаємо , що саме це «вперше» в багатьох аспектах і для організаторів і для самих учасників і відіграло таку знакову роль. Для багатьох учасників це було вперше ночувати поза своєю домівкою, вперше ночувати в монастирі, вперше прибирати свою кімнату, вперше мити душі та туалети, вперше готувати їду на вогні, вперше слідувати всім правилам, а якщо ні - то виконувати покарання, вперше побувати в горах, вперше вийти на найвищу гору України, вперше прказати себе на сцені, вперше подивитись на свого друга з іншої сторони, вперше закохатись, вперше розвіяти свої придумані міфи і вперше виїхати не те щоб аж до західної України, а вперше за межі своєї області. І емоції від цих вперше тільки по-доброму дивували та мотивували організаторів.

За десять днів табору ми вчились одні в одних. Ми разом тішились і раділи, переживали порушення правил і шукали правильного вирішення. Ми були стомленими і щасливими. Ми будували таку свою ідеальну країну, де справді Схід і Захід були разом.

Безмежно вдячні всім учасникам табору за Вашу щирість та теплі емоції і особливе дякую провідникам з Маріуполя за Вашу допомогу, відвагу та готовність ризикнути ;)
Окреме дякую нашим жертводавцям та спонсорам : Фундації Святого Миколая, Марку Ткачуку  генеральному директору IDS Borjomi Ukraine , McDonald's у Львові(вулиці : Шевченка, Свободи та Під дубом), Львівській Шоколадній Майстерні та FESTrepublic.

З нетерпінням очікуємо наступного табору!