МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

В рамках проекту «Підтримка лікарні в Івано-Франківську в протидії COVID-19» за фінансування програми розвитку МЗС Польщі "Польська Допомога" Мальтійська Служба Допомоги  (МСД)України передала Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні найсучасніший на сьогодні ШВЛ sv300 mindray ventilator.  Це сучасний апарат, який легко налаштовується, експлуатується та універсальний у використанні.

  

Окрім апарату Мальтійська Служба Допомоги також передала лікарні: 3 інфузійні шприци,3 монітори пацієнта фірми Mindray, один палет засобів дезінфекції, маски та одноразові рукавиці. Всього разом на мільйон гривень.

Передача матеріалів відбулась у середу, 4 листопада, об 11.00 перед приймальним відділенням.  На заході були присутні: Тарас Масляк - головний лікар ЦМКЛ, Володимир Вовчук – заступник з медичного обслуговування, отець Володимир Чорній, Руслан Марцінків - міський голова та представники МСД.  

Всі присутні відзначили важливість передачі таких критичних медичних засобів у цей час.

Міський голова підкреслив : «Це вже не перший раз мальтійці допомагають нашим лікарням. Дякую за таку потрібну та завжди вчасну допомогу. Впевнений, цей апарат врятує не одне життя.»

Представники МСД в свою чергу безмежно вдячні Посольству Республіки Польща завдяки яким ця допомога стала можливою.