МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Чужих дітей не буває - гасло акції «Святий Миколай іде до сиріт». Адже у цей складний «карантинний» час поширення пандемії Covid-19 діти, які й так завжди відчували себе покинутими, стали ще більш ізольованими. Тому, дотримуючись усіх карантинних норм, мальтійці та всі учасники акції доклали максимум зусиль, щоб Святий Миколай завітав туди, де його найбільше чекають і потребують. Адже діти завжди залишаються дітьми, вони безумовно вірять, люблять та надіються.

 

Уже багато років поспіль напередодні свята Миколая у Івано-Франківську Мальтійська Служба Допомоги з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина організовує акцію «Святий Миколай іде до сиріт», мета якої – допомогти Святому Миколаю завітати у дитячі будинки Івано-Франківська та області. Помічниками Святого Миколая в акції є сотні волонтерів та понад чотири тисячі жертводавців і доброчинців нашого краю. Всі разом здійснюють усе можливе і неможливе, щоб кожна дитина, яка писала листа до Мальтійського Миколая, отримала свій подарунок.

Загалом цього року святий Миколай подарував багато радості та приємних вражень для 2252 вихованців 22 спеціальних та інтернатних закладів, яким привіз багато усього: омріяні подарунки за їхніми листами, солодощі, фрукти, товари господарського призначення, навчальне приладдя, побутову техніку, канцтовари, книги, ігри, спортивні товари. Усього разом було передано допомоги на суму 829 502,53 грн.

Через пандемію і карантин у цьому році була відтермінована щорічна травнева акція «Валіза в майбутнє», яка має на меті забезпечення випускників шкіл-інтернатів товарами першої життєвої необхідності. Тому 27 грудня 2020 було вручено «валізи в майбутнє» 42 випускникам Долинської, Печеніжинської, Рогатинської та Солотвинської шкіл-інтернатів на суму 266 500,00 грн.

А завершували акцію традиційно спільною Літургією за дітей-сиріт та всіх жертводавців. Проводив літургію отець Андрій Заліський. 

Хочемо подякувати УСІМ, хто долучився до акції: усім жертводавцям та волонтерам, приватним особам, родинам, учням та студентам, підприємцям, керівникам та колективам підприємств і організацій, хто бодай на кілька хвилин відчув себе справжнім помічником Святого Миколая, всім, хто вніс найменшу крихту праці для того, щоб Святий завітав до тих, хто його найбільше потребує.

Ваша Мальтійська Служба Допомоги